...

İLETİŞİM

ULUSLARARASI ANKARA MARKA BULUŞMALARI

ANKARA TİCARET ODASI
Söğütözü Mah. 2180 Cad. No:5/A
Söğütözü - Çankaya / ANKARA

CEO EVENT
Next Level Ofis Kule, Kızılırmak Mh. Dumlupınar Bulvarı
Bina No: 3/A Kat:27 No:127
Balgat / Çankaya / Ankara
0 (312) 201 81 00 info@markabulusmalari.com.tr

ANKARA MARKALAR BULUŞMASI’NDA PETLAS IPAD KAZANDIRDI

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları’nda, Petlas’ın düzenlediği Vaka Analizi (Case Study) Yarışması’ndan Ipad kazanan Ufuk Üniversitesi öğrencisi İremnur Ergin oldu.

28-30 Kasım tarihlerinde ATO’nun ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 200’den fazla konuşmacı ve 50 binden fazla katılımcıyla Ankara Congresium’da gerçekleşti. Etkinliğin açılış töreninde Petlas’a yılın düğüm çözen markası ödülü verildi. 
Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları bu yıl, tarihte "Gordion Düğümü" anlatısı olarak yerini alan ve "Düğümü Çözenin Hakim Olacağı" kehanetinden ilham alınarak "Düğüm Çözülüyor" temasıyla düzenlendi. 3 gün süren etkinlik kapsamında kayıt yaptıran 15 binden fazla katılımcıyla Petlas tarafından gerçekleştirilen Vaka Analizi Yarışması’nda katılımcılar gerçek bir iletişim problemine çözüm üretmeye çalıştılar. Katılımcıların başvuruları AKO Grup Pazarlama İletişimi Departmanı tarafından titizlikle değerlendirildikten sonra Ufuk Üniversitesi öğrencisi İremnur Ergin birinci olarak belirlendi. Ergin’e ödülü olan Ipad’i AKO Kule’de Petlas Kurumsal İletişim Yetkilisi Alper Şahin teslim etti.